Eshop - knihy o osobním rozvoji a úspěchu - Knihy MLM

Košík neobsahuje žádné položky

Uživatel: 

Heslo:

pamatovat přihlášení

 

Máte zájem dostávat nejnovější příspěvky přímo do vaší e-mailové schránky?

 

Zaregistrujte se pro automatické zasílání novinek:

Eshop - knihy o osobním rozvoji a úspěchu

Výpis:

Seřadit podle:

Počet produktů:

 

Kniha a CD - Jak se efektivně učit cizí jazyk

Běžná cena: 395, 0 Kč
Cena: 189, 0 Kč vč. DPH

Tato kniha umožnila tisícům lidí dostat se "za vodu" v angličtině. Pomohla zlomit jejich věčné začátečnictví, dodala jim sílu znovu a znovu nalézat chuť, čas, odvahu, motivaci. Pomohla najít optimálního učitele, kurz, metodu, v dnešní nepřehledné paletě nabídek. Naučila jak ztratit ostych, rozmluvit se, postarat se o sebe v cizině.

 

Konec prokrastinace

Běžná cena: 349, 0 Kč
Cena: 149, 0 Kč vč. DPH

Dnes máme dostupné velké množství návodů, článků a knih osobního rozvoje. Autor této publikace napsal svou knihu jinak. Petr Ludwig se zabývá bouráním polopravd a mýtů v oblasti osobního rozvoje. Převádí aktuální vědecké poznatky z oblasti motivace, rozhodování či efektivity do každodenní praxe lidí a firem. Co řekl o knize její nakladatel?

 

Konspirace mocných a bohatých

Běžná cena: 268, 0 Kč
Cena: 139, 0 Kč vč. DPH

Robert Kiyosaki představuje svůj pohled na globální ekonomiku a zabývá se důvody, proč tato bouřlivá doba představuje pro lidi takovou výzvu.

 

Kopni do té bedny

Běžná cena: 199, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Jak uvést do života projekty ze šuplíku

 

Leadership učte se od velkých vůdců

Běžná cena: 497, 0 Kč
Cena: 189, 0 Kč vč. DPH

Kdokoliv z nás, kdo usiluje o vedoucí postavení a cítí potřebu nějaké formy vůdcovství, může svoji výkonnost studiem minulosti jen zdokonalit.

 

Lenochova cesta k bohatství

Běžná cena: 260, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Lenochova cesta k obohatství - jak získat všechno na světě, co opravdu chcete.

 

Má budoucnost, má volba

Běžná cena: 220, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Autor v této knize shrnuje životní moudrost do osmi zásadních principů, které čtenáře vyzývají, inspirují a vedou ho k odhalení a uchopení neomezených možností v něm samém.

 

Malta a Gozo

Běžná cena: 299, 0 Kč
Cena: 279, 0 Kč vč. DPH

Z řady průvodců Lonely Planet. Se speciální vazbou proti extrémnímu namáhání. Obrazová příloha. Vyčerpávající informace pro ty, kdo uvažují podívat se na toto krásné a čisté místo na zemi. Malta je země s vyspělou ekonomikou, dobře fungujícím sociálním systémem a velmi bohatou historií. Na Maltě funguje vše to, co si u nás nikdo už ani nedovede představit, za to jsme denně unavováni roztržkami politiků a slovními potyčkami, které se hodí leda tak na dětské hřiště. Dát politikům boxerky, to by bylo zajímavé... Ani si člověk nechce představit, kam to tu spěje. Ale můžete mít svůj sen, třeba o Maltě. Rozhodně je to lepší než sledování televize a rozčilování se, každá promarněná debata je několiki dnů života k plusu. Čas se dá využít třeba ke studiu angličtiny, která se hodí i na Maltě, tam se mluví anglicky.

 

Malta, Gozo, Comino

Běžná cena: 399, 0 Kč
Cena: 379, 0 Kč vč. DPH

Maltu navštíví ročně kolem jednoho milionu turistů. Mnoho z nich využívá bohaté nabídky kurzů angličtiny na Maltě, kde je angličtina úřední řečí.

 

Máte také svůj penězovod?

Běžná cena: 155, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Tématem této příručky je přesný návod, jak si vybudovat penězovod v konkrétním podnikání síťového marketingu.

 

Mentor milionářů

Běžná cena: 170, 0 Kč
Cena: 99, 0 Kč vč. DPH

Kniha s velkým poselstvím nabízí mnoho moudrého, zvláště inspirující víru v sebe, upozorní na vaše cíle a vaše sny a na aktivitu, která vám je umožní dosáhnout.

 

Miliardáři z Facebooku

Běžná cena: 249, 0 Kč
Cena: 129, 0 Kč vč. DPH

Příběh zakladatelů společnosti plý sexu, peněz, geniality a zrady. Ben Mezrich, absolvent Harvardu je autorem knižní předlohy filmu Oko bere. Strhující příběh dvou společensky meobratných studentů z Harvardu, kteří se snažili zvýšit své šance u osob druhého pohlaví, a proto stvořili FACEBOOK.

 

Strana výpisu

7