MLM je na prahu obrovského boomu - MLM - Knihy MLM

Košík neobsahuje žádné položky

Uživatel: 

Heslo:

pamatovat přihlášení

 

Máte zájem dostávat nejnovější příspěvky přímo do vaší e-mailové schránky?

 

Zaregistrujte se pro automatické zasílání novinek:

MLM

MLM je na prahu obrovského boomu

30. listopadu 2013, 21.42 | „MLM je na prahu obrovského boomu. Prakticky nikdy dříve to nebyla lepší příležitost než je právě teď.“, říká podnikatel a kouč Ing. Jiří Černota

Pane Černoto, pokud byste měl popsat třemi větami něco o svém profesním životě, co by to bylo?

Podnikat jsem začal v roce 1995 a od té doby jsem získal množství informací a zkušeností z více oborů. Mimo jiné jsem byl zakladatelem firmy Satjam, která dosahuje ročního obratu cca 400 mil. KČ a v roce 2006 jsem svůj podíl úspěšně prodal. Shodou okolností mne osud zavál do síťového marketingu, který mne zaujal a postupně jsem vytvořil systém - Revoluční marketing.

 3 věty o Revolučním Marketigu.

Jak jsem se síťovým marketingem začal, tak jsem zjistil, že celé toto odvětví má doslova katastrofální míru neúspěchu – až 98% lidí neuspělo. Zjistil jsem, že většina lidí jen nahání druhé lidi a v podstatě neví, co mají dělat, neumí základy a staré doporučení a postupy už nefungují. Začal jsem celý obor studovat, analyzovat, učit se od těch nejlepších na světě, intenzivně pracovat a nakonec jsem sestavil systém, který je doslova změnou paradigmatu a pro lidi, kteří ho začínají používat je určitým vysvobozením – umožňuje dosahovat zlepšení výsledků o 500 i 1000 %.

Vaše doporučení pro networkery, kterým jejich byznys nepřináší očekávané výsledky?

Nastudujte si Revoluční marketing a takto získané vědomosti přeneste do praxe. Budete šokováni výsledkem. Váš byznys se dostane na jinou úroveň. Studium, tréning, praxe. Neučím jak získat něco za nic. To opravdu nejde. K úspěchu je potřebné rozhodnutí a sebedisciplína. Ve vědění je síla. Je třeba postupovat dle správné strategie. Pokud následujete nesprávné postupy, neuspějete nikdy. To nakonec platí pro každý obor, sport, i umění, nejen pro síťový marketing. Revoluční marketing představuje ověřenou a správnou strategii pro úspěch v síťovém marketingu – tady, dnes v Česku a na Slovensku. Neznám žádný podobný systém, v podstatě nemá konkurenci. Bez rizika můžete zjistit, zda vám pomůže změnit si svůj život a zažít nejlepší rok svého života. Udělejte první krok správným směrem. Revoluční marketing je obrovskou příležitostí s žádným rizikem.

 

Více o systému se dovíte na této stránce

 

.

 

 

Další články zaměřené na:

 

Líbil se Vám tento článek? Pošlete tento článek známému nebo nás podpořte odkazem na Vašich stránkách nebo blogu.

Jak zůstanete informováni o zajímavých článcích?

Máte zájem dostávat nejnovější příspěvky přímo do vaší e-mailové schránky? Stačí vyplni Vaši e-mailovou adresu do následujícíh formuláře.

 

Přihlásit se k odběru

Do pravého pole opište 5 znaků z obrázku.

Kód pro ověření